Kullanıcı yorumları

Nereden duydum: Türk müziği konservatuarda ders olarak işledik.

Emirhan Karadaş

Merhaba,
Ben Tunuslu Tawfik, müzik öğretmeniyim. Öğrencilerime Mus2 programını öğretiyorum. Açıkçası her müzisyene tavsiye ettiğim en iyi programlardan biridir.

Tawfik Hawari, Tunus

Merhaba, ben Manel Ribera, Barselona’dan bir besteci.
Kolayca mikrotonal müzik besteleyebildiğim böyle bir yazılım ortaya koyduğunuz için sizleri tebrik ederim!

Harika bir program. Yıllardır pek çok nota yazım programı kullandım, hiç bu kadar ilgili bir muhatapla karşılaşmamıştım. Tekrar teşekkürler.

Fatih Vural, İstanbul
Uzman Doktor

Merhaba, 2017 yılında satın aldığım Mus2 ve Mus2okur programlarını aktif bir şekilde kullanıyorum. Çok da faydalanıyorum. Derslerimde bir hayli istifade ediyorum.

Dr. İdris Ertürk, Samsun
Eğitim Görevlisi
Diyanet Aşıkkutlu Eğitim Merkezi

İzlediğim kadarıyla programınız çok Umut verici şekilde müzik adına harika bir çalışma. Çok büyük zevkle kullanacağıma eminim. Teşekkürler ve iyi çalışmalar. Sağlıkla kalın.

Kemal Öztürk, Frankfurt - Almanya

Merhaba; ben 2.1 versiyonunuzu 2014 yılından beridir kullanıyorum. Öncelikle teşekkür ederim böyle bir programı bizlere sunduğunuz için. Finale ve Sibelius’a alternatif olarak çok kullanışlı özellikleri de mevcut. İyi çalışmalar dilerim.

Uğur Alkan, Kırklareli
Öğretim Görevlisi 
Kırklareli Ü. İlahiyat F. İslam Tarihi ve Sanatları B. Türk Din Musikisi Bilim Dalı

Programla beraber sanki iki kişi karşılıklı çalıyormuş gibi oluyor, çok keyif alıyorum. Eminim ki bu şekilde daha çok şevkle çalışacak ve sazda çok daha hızlı ilerleme kaydedeceğim.
Sevgiler, teşekkürler…

Halil Değirmencioğlu, Antalya

Mus2 ve Mus2Okur uygulamalarını uzun bir süredir kullanıyorum. Türk Müziği’ni keşfetme yolculuğumda birçok konuya ışık tutmuşlardır. Böyle benzersiz ve paha biçilemez uygulamaları hizmete sundukları için uygulamanın araştırılması ve geliştirilmesinde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

İsmail Hakkı Parlak, İzmir

İyi günler, Türk Müziğinin geneli üzerine geliştirmiş olduğunuz MUS2 programını büyük bir gurur ve zevkle kullanıyorum.

Uğur Kaya, İstanbul
Koro Şefi
Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Devlet Türk Halk Müziği Korosu

Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. 20 yıldır öğrenemediğim nota okumayı sayenizde çok üst seviyelere taşıdım. Var olun. En derin sevgi ve saygılarımla yeni yılda hepinize sağlık ve mutluluklar dilerim.
68 yaşında bir THM aşığı.

Erkan Muşlu, İstanbul

Müzik öğretmeniyim. Bu yazılımı öğrencilerim için kullanıyorum. Çok faydasını gördüm.

Bu ince davranışınızdan dolayı yürekten teşekkür ediyorum. Mus2 elim, kolum benim. Emeği geçenlerin önünde saygı ile eğiliyorum.

Sedat Arslan, Aksaray
Müzik Öğretmeni

Öncelikle mesajınızdan dolayı çok mutlu olduğumu söylemeliyim. Yerli yazılımcılarımızın yaptığı böyle değerli bir çalışmayı öğrendiğimde hiç düşünmeden satın almıştım. Mus2’yi hem kanalımda hem de müzisyen çevremde çok anlattım ve bundan dolayı çok mutluyum.

Arif Balyemez, Aydın
Bağlama eğitmeni

Hârika bir yazılım. Emeklerinize sağlık. 1 günlük demo incelemesinin ardından çok da düşünmeden programı aldım. Teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Alper İnce, İstanbul

Değerli Mus2 çalışanları öncelikle sizleri kutlarım. Çok başarılı bir program yapmışsınız ve bizleri (bağlama çalanlar) ne kadar mutlu ettiğinizi anlatamam. Hepinizin emeğine sağlık. Teşekkür ederim. Tüm arkadaşlarıma önereceğim.

Erkan Muşlu, İstanbul

Müthiş bir program. 2-3 yıldır kullanıyorum. Son derece pratik ve anlaşılır bir program. Tebrik ederim.

Haydar Dönmez, ABD

I work with writing authentic Turkish makam music and MUS2 is perfect and easy to use. [Türk Makam Müziği eserlerini yazıyorum. Mus2, mükemmel ve kullanımı kolay.]

Sue Whittaker, Arizona – ABD

Çok teşekkürler, harika bir program emeklerinize sağlık.

Ercan Karpuzcu, Salihli – Manisa

Ne zamandır almayı planlıyordum; konservatuvar başvurusu da netleşince hemen almak istedim. Bu saatte bile hizmet vermeniz ve sizi yormam adına kusura bakmayın; ben de bir yazılımcıyım, mobil ve web alanından projeler geliştiriyorum. Uygulama Türk Müziği adına yapılmış -bence- tek uygulamadır.

İlginiz için çokça teşekkür ederim; etkinleştirdim. Çıktıları da alıp başvurmak kaldı geriye. Bana şans dileyin, İstanbul’dan sevgiler…

Burak EGE, İstanbul

Programınızı kullanıyorum, emek edenlerin ellerine sağlık ve tüm arkadaşlarıma da programı edinip patentli olarak kullanmaları hakkında öneriler yapıyorum. Bu nedenle çok büyük bir ihtiyacı karşıladığınız için de konunun ne kadar önemli olduğunu belirterek sizlere binlerce teşekkür ediyorum.

Salih Uyan, Ankara
Elektrik mühendisi, tambur sanatçısı

Teşekkür ediyorum, uygulamadan çok memnunum, elinize sağlık. İyi çalışmalar.

Orçun Üretmen, Sakarya
[Yapılan 10 lira fazla ödemenin iadesiyle ilgili olarak] Ben aylardır böyle program arıyorum ve dün rastgele sizin siteniz önüme çıktı gerçekten çok işime yarayacak programlar bunlar. Para iadesi istemiyorum kuruşuna kadar helal olsun.

Rıza Özgün, Haskova / Bulgaristan

Kurulum sırasında “Nereden duydum” sorusuna verilen cevap: Berklee Music School, World Music Composition Class. (Berklee Müzik Okulu, Dünya Müziği Kompozisyon Sınıfı)

Michael Costantini, ABD

Yaklaşık on yıldır kullanıyorum. 2 adet aldım. Çok memnun kaldım sayenizde tüm bestelerimi hem yazıp hem de dinleyebiliyorum.

Kaya Ulas, Ankara

Tebrikler, harika bir program. Başarılarınızın devamını dilerim.

Raşit Çendeoğlu, İstanbul

Okulumuza Mus2 nota yazım programı almayı düşünüyoruz. Türk müziğini notalarını çok rahat bir şekilde yazabiliyoruz. Bundan dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Erkan Çanakçı, İstanbul
Bağlama Öğretmeni
Başakşehir Güzel Sanatlar Lisesi

Ne güzelsiniz…
Ne özlediğimiz bir tablo…
Alıcı ve satıcı adına ne güzellik.

Ali Özdoğan, Trabzon

Lütfen bu iki programı [Mus2 ve Mus2okur] geliştirmeye devam edin ve ne olur yok olup gitmelerine izin vermeyin.

Yıldırım Karslıoğlu, Ankara

Merhabalar, böyle güzel bir program yaptığınız için emeğinize sağlık. Programınızı büyük bir zevkle kullanıyorum.

Hamit Yazıcı, Kocaeli

Bu güzel eser için sizleri naçizane kutluyorum. Müzikle ilgilenen tanıdığım herkese tavsiye edeceğim.

Haşim Mutlu, Ankara

Yaklaşık 5 dakika önce Mus2 programınızı satın aldım. Uzun zamandır demosunu kullanıyordum. Satın almak yeni nasip oldu. Öncelikle, böyle güzel ve kullanışlı bir program için emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Hasan Hüseyin Oytan, Eskişehir

Muhteşem bir program, emeğinize sağlık.

Emre Caner, Ankara

Beste çalışmalarımda kullanıyorum. Çalışmalarımdaki başarıma büyük destek oldunuz. Emeklerinize sağlık. Tekrar çok teşekkür ederim.

Kaya Ulaş, Ankara

Binlerce defa teşekkür ederim, hiç nota bilmiyordum ve hiç nota bilgim yoktu. Ancak, bu program sayesinde çok şeyler öğrendim. Programı aldığıma pişman olmadım, param boşa gitmedi.

Ahmet Göçer, İzmir

Çok teşekkür ederim. Bu benim seyahat bilgisayarım için ve MUS2 ürünlerini yanımda taşıdığım için çok mutluyum.

Fransa’da yaşıyorum, ancak ürününüzle ilgili deneyimlerimi burada ve internette müzisyenlerle paylaşıyorum. Temelde Türk geleneksel müziğini yaymayı amaçlasam da, eşit tamperamanlı Batı sisteminin sınırlı yapısından daha derine bakmalarını da ümit ediyorum.

Harika ürünleriniz için tekrar teşekkürler.

Drake Mabry, Fransa
Müzisyen

İnternet üzerinden başka bir nota yazılım programı araştırırken tesadüfen farkettim. Deneme sürümünü yükledim ve inceledim. Çok beğendim ve satın almaya karar verdim. Bizim müziğimize uygun, anlaşılır ve kullanımı kolay bu programı hazırlayıp sunan ve emeği geçen herkese binlerce teşekkür eder saygılar sunarım.

Fatma Şeyda Yılmaz, İzmir
Neyzen

Merhaba, sizden Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Görevlilerinden Attila ÖZDEK ve Osman Kürşat Çakır Hocalarımız vasıtasıyla aldığımız Mus2 2.0 programını beğenerek kullanıyorum.

Programınızın alanında büyük bir boşluğu doldurduğunu bir müzik öğretmeni ve Bağlama icracısı olarak rahatlıkla söyleyebilirim. Bu yalnızca benim fikrim değil aynı zamanda meslektaşlarımdan ve müzik ile uğraşan arkadaşlarımdan edindiğim izlenim ve olumlu görüşlerdir.

Programın geliştirilmesi için elimizden gelen yardımı öneri ve isteklerle sizlere bildireceğiz tüm kullanıcılar olarak, buna emin olunuz.

Uğur Uğurlu, Zonguldak
Müzik Öğretmeni
Zonguldak Prof. Dr. Şaban Teoman DURALI Bilim ve Sanat Merkezi