Kullanıcı yorumları

Müthiş bir program. 2-3 yıldır kullanıyorum. Son derece pratik ve anlaşılır bir program. Tebrik ederim.

Haydar Dönmez – ABD 23.09.2020


I work with writing authentic Turkish makam music and MUS2 is perfect and easy to use. [Türk Makam Müziği eserlerini yazıyorum. Mus2, mükemmel ve kullanımı kolay.]

Sue Whittaker, Arizona – ABD 23.09.2020


Çok teşekkürler, harika bir program emeklerinize sağlık.

Ercan Karpuzcu, Salihli – Manisa, 02.09.2020


Merhabalar, ben 62 yaşında bir Elektrik mühendisiyim ve aynı zamanda Türk San’at Musıkısi ile ilgilenen akademik eğitimli tambur sanatçısı bir müzik insanıyım.

Programınızı kullanıyorum, emek edenlerin ellerine sağlık ve tüm arkadaşlarıma da programı edinip patentli olarak kullanmaları hakkında öneriler yapıyorum. Bu nedenle çok büyük bir ihtiyacı karşıladığınız için de konunun ne kadar önemli olduğunu belirterek sizlere binlerce teşekkür ediyorum.

Saygı ve sevgilerimle.

Salih Uyan, Çankaya – Ankara, 15.05.2020


Teşekkür ediyorum, uygulamadan çok memnunum, elinize sağlık.
İyi çalışmalar.

Orçun Üretmen, Sakarya, 13.04.2020

 


Sayın Rıza Özgün,
Desteğiniz için teşekkür ederiz.

İki ürünün birlikte alım fiyatı 360 TL dir. Siz, 370 TL göndermişsiniz. Gönderi dekontunuzda IBAN bulunmadığı için tam adınız ile birlikte IBAN’ı bildirirseniz, hesabınıza 10 TL gönderebileceğiz. Ayrıca, fatura kesebilmek için gerekli olan isim, adres vb. bilgileri de göndermenizi rica ederiz.

Data-Soft Bilgisayar, 18.03.2020

Öncelikle ben teşekkür ederim. Ben aylardır böyle program arıyorum ve dün rastgele sizin siteniz önüme çıktı gerçekten çok işime yarayacak programlar bunlar. Para iadesi istemiyorum kuruşuna kadar helal olsun.

Kolay gelsin iyi günler.

Rıza Özgün, Haskova / Bulgaristan, 18.03.2020


Kurulum sırasında “Nereden duydum” sorusuna verilen cevap: Berklee Music School, World Music Composition Class. (Berklee Müzik Okulu, Dünya Müziği Kompozisyon Sınıfı)

Michael Costantini, Studio City – ABD, 06.02.2020


Merhabalar,

Başakşehir Güzel Sanatlar Lisesinde Bağlama Öğretmeniyim. Okulumuza Mus2 nota yazım programı almayı düşünüyoruz. Türk müziğini notalarını çok rahat bir şekilde yazabiliyoruz. Bundan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Okulumuzda iMAC bilgisayarlarımıza kurmak istiyoruz. Sitede en fazla 2 adet bilgisayara yükleyebileceğimiz yazıyor. Bizim için bu sayıyı 3 adete kadar çıkartabilir misiniz? 2 ya da 3 adet satın alma gerçekleştireceğiz. Ayrıca iMAC Catalina sürümünde Mus2 çalışabiliyor mu?

Şimdiden çok teşekkür ederiz.

Erkan Çanakçı, Başakşehir – İstanbul, 14.01.2020

Merhaba,

Beğeni ile kullanmanız bizleri için memnuniyet verici olduğu gibi eğitim kurumlarında kullanılmasını da önemsiyoruz. Bu nedenlerle teklifinize hiç tereddüt etmeden olumlu cevap verebiliyoruz.

Biz de teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Data-Soft Bilgisayar, İstanbul, 14.01.2020


Yaklaşık on yıldır kullanıyorum. 2 adet aldım. Çok memnun kaldım sayenizde tüm bestelerimi hem yazıp hem de dinleyebiliyorum.

Kaya Ulas, Çankaya – Ankara, 30.01.2020


Böyle bir program araştırırken internetten buldum. Tebrikler, harika bir program. Başarılarınızın devamını dilerim.

Raşit Çendeoğlu, Sancaktepe – İstanbul, 25.01.2020


İyi günler. Daha önceki alımımda edindiğim lisansları bozulan laptopumda kullanıyordum. Bilgisayarımı kurtaramayınca yeniden satın alma yoluna gittim. Ben, firma olarak yaptığınız hizmete küçük de olsa bir katkı sağlamak istiyorum. Bu yüzden eski lisans bilgilerim saklı kalmaya devam etsin. Sizden yeni satın almış olduğum paketlerin lisanslarını tarafıma göndermenizi rica ediyorum. Yaptığınız hizmet gerçekten değerli. Tekrar teşekkür ediyorum.

Not: Uzun bir süredir Mus2 ve Mus2okur yazılımlarında majör bir güncelleme olmadı sanıyorum. Lütfen bu iki programı geliştirmeye devam edin ve ne olur yok olup gitmelerine izin vermeyin. Ayrıca bu yazılımların mobil platformlar üzerinde kullanılabildiğini görmek de kullanıcıları mutlu edecektir. Mobil uygulamalar Türk Musikisi’ne şimdiye kadar yapılmış en büyük hizmetlerden biri olacaktır. Bundan eminim. Selam ve saygılarımla.

Yıldırım Karslıoğlu, Ankara, 16.03.2019

Sayın Yıldırım Karslıoğlu,

Yeni alım bilginiz bize ulaşmış oldu. Ancak, siz zaten her iki ürünü daha önce satın almıştınız. Bazen kullanıcılar, hediye etmek amacıyla da alım yapabiliyorlar. Eğer hediye etmek için aldıysanız yeni seri numaralarını, yanlışlıkla aldıysanız da eski seri numaralarınızı göndereceğiz ve tutarı kredi kartınıza iade edeceğiz.

Bilgilendirmeniz üzerine hareket edeceğiz.

Teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Data-Soft Bilgisayar, İstanbul, 16.03.2019


Merhaba,

Yorumlarınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederiz. Birazdan ayrı bir e-Posta ile önceki ve yeni seri numaralarınızı göndereceğiz. Yenilerini bir arkadaşınıza hediye etmeyi kabul ederseniz vicdanen bizleri rahatlatmış olursunuz. İsim, telefon, e-Posta bilgilerini bildirdiğiniz takdirde yeni alım kaydını o bilgilerle güncelleyeceğiz. Bu ricamız hemen mümkün görünmüyorsa, daha sonrası için de geçerli olacaktır.

Ürünlerle ilgili görüşlerinize katılıyoruz ve imkanlar doğrultusunda, başarabildiğimiz ölçüde sürdürmeye çalışıyoruz.

Ayrıca, izin verirseniz, Facebook sayfamızda isminizi de anarak mesajınızı paylaşmak isteriz.

Selam ve saygılarımızla.

Data-Soft Bilgisayar, İstanbul, 16.03.2019

Ne güzelsiniz…

Ne özlediğimiz bir tablo…

Alıcı ve satıcı adına ne güzellik.

Ben de bir kullanıcı olarak Allah razı olsun diyorum. (Yukarıdaki yazışma için yaptığı yorumdur.)

Ali Özdoğan, Trabzon, 18.03.2019


Merhabalar, böyle güzel bir program yaptığınız için emeğinize sağlık. Programınızı büyük bir zevkle kullanıyorum.

Hamit Yazıcı, Kocaeli, 09.03.2019


Bu güzel eser için sizleri naçizane kutluyorum. Müzikle ilgilenen tanıdığım herkese tavsiye edeceğim.

Selam, sevgi ve saygılar.

Haşim Mutlu, Ankara, 07.03.2019


Merhaba. Yaklaşık 5 dakika önce Mus2 programınızı satın aldım. Uzun zamandır demosunu kullanıyordum. Satın almak yeni nasip oldu. Öncelikle, böyle güzel ve kullanışlı bir program için emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Hasan Hüseyin Oytan, Eskişehir, 12.01.2019


180 lira böyle iki (Mus2 + Mus2okur) yazılım için çok büyük bir meblağ değil ancak biz öğrenciler için de bir kolaylık sunmanızı rica ederim. Muhteşem bir program, emeğinize sağlık.

Emre Caner, Ankara, 03.10.2018


Merhaba,

Binlerce defa teşekkür ederim, hiç nota bilmiyordum ve hiç nota bilgim yoktu. Ancak, bu program sayesinde çok şeyler öğrendim. Programı aldığıma pişman olmadım, param boşa gitmedi.

Tekrar teşekkür ederim, kolay gelsin, iyi çalışmalar.

Ahmet Göçer, Bornova, İzmir, 28.08.2018


Beste çalışmalarımda kullanıyorum. Çalışmalarımda ki başarıma büyük destek oldunuz. Emeklerinize sağlık. Tekrar çok teşekkür ederim. Saygımla…

Kaya Ulaş, Ankara, 05.09.2018